Hakkımızda

Ersoy Sağlık Grubu, ‘Sağlıkta Kalite’ ilkesini prensip edinerek, 1989 yılında İstanbul Sultanbeyli’de poliklinik olarak kurulmuş ve ilk hastasını kabul etmiştir. Bölgesinde, hastaların yoğun olarak tercih ettiği sağlık kurumu olmayı başarıp büyüyerek, 1997 yılında ’Sultanbeyli Ersoy Hastanesi’ olarak hasta kabulüne devam etmiştir.

2005 yılında Maltepe’de ‘Denge Zayıflama Merkezi ‘ olarak  ikinci merkezimiz  kurulmuş, konsepti ve hitap ettiği  kitle olarak ülkemizde bir ilki gerçekleştirmiştir. İhtiyaçlar doğrultusunda hızla büyüyerek, önce ‘Denge Tıp Merkezi ‘ sonrasında 2012 yılında ise ‘Maltepe Ersoy Hastanesi ‘ olarak hastalarına hizmet vermeye devam etmiştir.

Sağlık grubumuzun üçüncü ve en büyük  hastanesi olan Kurtköy Ersoy Hastanesi , modern mimarisi , uzman hekim kadrosu , sağlıkta hasta odaklı kalite anlayışı , modern tıbbi  cihaz ve donanımları  ile Mayıs  2013‘ te hasta kabulüne başlamıştır.

Grubumuza 2010 yılında kattığımız Ersoy Ortak Sağlık ve Güvenlik Birimi, iş sağlığı ve güvenliği hizmetlerinde büyük bir ivme kazanarak,alanında Türkiye’nin ilk 10 şirketi arasına girmeyi başarmıştır. Özellikle İstanbul Anadolu yakası başta olmak üzere tüm İstanbul genelinde  yaygın bir işi ağı oluşturmuştur.Ersoy Ortak Sağlık ve Güvenlik birimimiz; bünyemizde yer alan  işyeri hekimleri , iş güvenliği uzmanları ve diğer sağlık personelleri  yanı sıra  yasal mevzuatları yakından takip eden , hukuk  alanında uzman personellerimiz  ile kendini  sürekli güncelleyerek , etik anlayıştan ödün vermeden  hizmetlerini   sürdürmektedir.

İstanbul  Anadolu yakasında  üç hastane  ve Ortak Sağlık Güvenlik Birimi (OSGB)şirketi  ile hizmet  veren  sağlık  grubumuz, çağdaş  bilgi ve teknolojiyi  kullanarak; hasta, hasta yakınları ve çalışanların memnuniyetini  esas alarak  , etik  kurallardan ödün  vermeden  sağlık  hizmeti  sunmaktadır.

“RİSK Alıyor, GÜVEN Veriyoruz.”