Kalite Politikamız

Ersoy OSGB müşteri odaklı olduğu kadar çalışan odaklı bir firma olarak, Çalışanların iş sağlığı ve güvenliği faaliyetleri sırasında maruz kaldıkları zorluklar ve stres karşısında kurumsal tecrübesi ile her zaman yanlarında ve Çalışanlarımızın kendilerini geliştirmesin aynı zamanda kurumsal gelişme olacağının bilinciyle, çalışanlarımızı eğitim ve bilgilendirme konularında sürekli desteklemektedir.

-Sorumlu olduğumuz firmalara sadece yasal zorunlulukları yerine getirmekle kalmayıp daima bilgilendirme ve sürekli iyileştirme faaliyetlerinde bulunmaktadır.

-Çalıştığımız tüm firma sektörlerine standart çözümler değil sektörel bazlı çözümler sunmaktadır.

Hizmetlerini sunarken; yükümlü olduğu yürürlükteki yasal şartların gerekliliğini sağlayarak, kaynak verimliliği, kirlenmenin önlenmesi veya azaltılması, işyerine ulaşabilme imkânına sahip tüm kişilerin yaralanmalarının ve sağlık bozulmalarının önlenmesi, için tüm tarafların katılımlarını esas alan ve kurumsal tecrübe çerçevesinde oluşturulan Yönetim Sistemleri şartlarını uymaktadır.

Yönetim Sistemlerinin uygulanması, etkinliğinin sürekli iyileşmesi için gerekli olan kaynakları temin ederek, sürekliliğini sağlamaktır.

Tüm bu faaliyetler neticesinde müşterilerimizin risklerini azaltarak güven tesis etmektedir.

“RİSK Alıyor, GÜVEN Veriyoruz.”